Camino de Santiago

Camino moje Życie

04/2012
Camino moje Życie

Mariusz z Ostrołęki :: 06.04.2012 12:20
Kilka słów wyjaśnień

Witam Wszystkich po „krótkiej” przerwie.


Kilka słów wyjaśnień:
Bardzo zabolał mnie komentarz „mel”, postanowiłem zatem zrobić sobie przerwę, aby popatrzeć na wszystko z dystansu.

Liczyłem też na to, że administrator zrobi to, co zapowiedział. Czyli usunie wszystkie komentarze w temacie „atrybuty pielgrzyma”. Do tej pory jednak tego nie zrobił, choć wiem, iż kilka osób go o to prosiło. Sam nawet pisałem do niego osobiście, aby usunął przynajmniej kilka ostatnich wpisów (bo tam emocje były zbyt duże).

Tego jednak nie zrobił. Ciekawe dlaczego?


Inną sprawą jest to, iż wiele osób sądzi, pisząc w sieci, iż są TU anonimowi.
Taka buźka czy mel są tego przykładem. A tu klops... ich łatwo jest zidentyfikować. Najsmutniejsze jest to, że są to osoby, które na co dzień używają innych nazw. Jakby nie mieli tu odwagi podpisać się swoim loginem. No tak, to przecież nie przystoi zabierać głos w ważkich sprawach CAMINO, a później kogoś wyzywać. No tak, chcemy być zawsze IDEALNI. Ale nie zamierzam ich obnażać.
Więcej, wybaczam im i modliłem się za nich. Nie będę już sam do tego wracał.


Mogę dyskutować z każdym, dopóki nie są używane wulgaryzmy w dyskusji.


A na nadchodzący czas Wszystkim: SZCZĘŚLIWYCH ŚWIĄT ZMARTWYCHWSTANIA PANA JEZUSA CHRYSTUSA !- Jedynego i Prawdziwego BOGA.

 

PS.

Można dyskutować z kimś, kto mówi, że „2+2 = 5”, lecz nie da się dyskutować z tym, który mówi, że „2+2 = trampek”.


Komentarze (1): Pokaż/ukryj komentarze »

  • Karol :: 21.04.2012 08:41 To były tylko Święta Wielkanocne. Szykałem bezskutecznie kartki z życzeniami \"SZCZĘŚLIWYCH ŚWIĄT ZMARTWYCHWSTANIA PANA JEZUSA CHRYSTUSA !- Jedynego i Prawdziwego BOGA\" i nigdzie takiej nie znalazłem. Poza tym skoro świętuje się zmartwychwstanie, to trzeba też święcić śmierć Jezusa trzy dni wcześniej. Bez tej śmierci nie byłoby zmartwychwstania. Zatem życzenia szczęśliwych świąt muszą obejmować też śmierć, 2+2 = 4. Mam też wątpliwości co do stwierdzenia: \"...Jedynego i Prawdziwego BOGA\". W czasach Jezusa były całe panteony bogów rzymskich, greckich, egipskich i innych, a w dekalogu jest napisane: \"nie będziesz miał cudzych bogów przede mną\". Zatem byli wtedy i są nadal inni i równie prawdziwi bogowie. Jezus dla Żydów i Chrześcijan był tylko pierwszym na liście obecności synem Boga.


Dodaj komentarz »