Camino de Santiago

Camino moje Życie

09/2012
Camino moje Życie

Mariusz z Ostrołęki :: 22.09.2012 00:01
Więzadło krzyżowe przednie: zerwanie przyczepu udowego;

Witam!

Więzadło krzyżowe przednie: zerwanie przyczepu udowego; więzadło poboczne strzałkowe i piszczelowe z cechami częściowego uszkodzenia. Torbiel kaletki oraz zwiększona ilość płynu. Ci co źle mi życzyli mogą być usatysfakcjonowani :)

A chciałem po cichu wyruszyć na Camino.

Komentuję - źle.
Milczę - jeszcze gorzej.

Po długiej przerwie zostałem wywołany do tablicy komentarzem na “moim blogu”. Dostałem maila z informacją o komentarzu. Niestety nie rozumiem wpisu. Dlaczego pod tamtym tematem? Przecież były bardziej kontrowersyjne. Czy to miało być przywołanie mnie do jakiejś dyskusji, czy może utarcie mi nosa? Że to niby nie jestem wyrozumiały i powściągliwy?

A Ty jesteś wyrozumiały dla moich poglądów? Może coś więcej… Cieniasie (ciekawy login), zadaj pytanie lub postaw hipotezę.

Przez te pół roku nie zaglądałem nawet na forum. Przez to byłem spokojny. Inni zapewne też. Niewielu przecież chce rozważać tematy, które są niezgodne z duchem obecnie panującego modernizmu. 

Blog o Camino, który tu miał funkcjonować, wyrwał się spod utartych wyobrażeń twórców. Przecież po Camino nie ma już o czym pisać. Ile razy można pisać o wspomnieniach. Od tego są pamiętniki.

Jeszcze co do wystawiania drugiego policzka.

Sądzę, iż źle powszechnie jest interpretowany ten fragment ewangelii. Gdyby Jezusowi chodziło rzeczywiście o wystawianie się na kolejne ciosy, to sam by to uczynił po spoliczkowaniu Go podczas przesłuchania. “Odrzekł mu Jezus: Jeżeli źle powiedziałem, udowodnij, co było złego. A jeżeli dobrze, to dlaczego Mnie bijesz?” (J 18,23) 

Pax Christi!


Dodaj komentarz »