Camino de Santiago

» Start » Miasta na Camino » Arres
« Armoate Arroxo »
Arres
mieszk. 11 wys. 620 m.n.p.m. Albergue

Albergue

Albergue Municipal de Arres: 22 miejsca, donativo, toaleta i prysznic, kuchnia, jadalnia, położone na szczycie, w prawie opuszczonej wiosce, piękny widok na okolice, dla niego i przemiłej atmosfery w schronisku warto wejść na górę, otwarte cały rok, wspominane szczególnie ze względu na bardzo sympatycznych hospitalero i fantastyczny klimat, wspólna kolacja i śniadanie (wliczone w donativo).

Możliwość zwiedzania uroczego kościółka. Tradycyjnie odbywa się tu krótka modlitwa za pielgrzymów, którzy nocowali w albergue poprzedniego dnia.

Komentarze

Dalej jest odlotowo - koniecznie trzeba tam nocować.

30.07.2019 Janusz

Zgadzam się z opinią poprzednika. Miejsce urocze, ze wspaniałymi widokami. Hospitaleros to woluntariusze, zmieniają się co dwa tygodnie. Oprowadzanie po kościółku i wieży z opowiadaniem o historii tych miejsc. Kolacja 2 dania z winem + deser. Wspaniała atmosfera. Wszyscy o tym wiedzą więc wypełnione do ostatniego miejsca. Obok w budynku uwięziony we wnęce sympatyczny kogut, bardzo towarzyski, warto się z nim podzielić jedzeniem!

21.10.2018 Maciej

Wszystko, co jest w opisie tej albergi jest prawdą. Najlepsze refugio na Camino Aragones prowadzone przez prawdziwych hospitaleros. 5 gwiazdek *****

07.09.2017 ks. Michał

Camino

Etap 2 (Jaca - Arres (25.7 km)), 786.2 km do Santiago de Compostela Zobacz »

Etap 3 (Arres - Ruesta (26.5 km)), 786.2 km do Santiago de Compostela Zobacz »

« Armoate Arroxo »
» Start » Miasta na Camino » Arres
mobile.caminodesantiago.pl
2004-2022