Camino de Santiago

» Start » Miasta na Camino » Hospital de la Condesa
« Hospital Hospital de la Cruz »
Hospital de la Condesa
Albergue Fontanna

Refugio: aby się tu dostać należy zawrócić z drogi w stronę wioski i zaraz w prawo polną drogą, 18 miejsc, ciepły prysznic, kuchnia, ogrzewanie podłogowe, przyjazne, może być alternatywą dla O'Cebreiro, szczególnie latem, choć bywa przepełnione; nie ma tu sklepu ani baru, więc należy kupić jedzenie wcześniej.

Komentarze

6EUR, czysto, kuchnia, w której jest tylko mikrofala, brak sztućców i talerzy, choć to podobno norma. Brak sklepu, także zaopatrzenie należy przynieść z O'Cebreiro. Niedaleko albergue bar z menu peregrino. Jadłam w nim zupę, bo potrzebowałam rozgrzać się po zimnym dniu. WiFi

14.09.2017 Ewa

W październiku albergue było zamknięte z powodu remontu, zatem możliwe, że warunki się tam zmienią. Następne albergue jest w Alto do Poio - jedna sala za barem, malutka łazienka, stan raczej surowy, pewnie będzie się to zmieniać. 3 km dalej jest natomiast Fonfria z prywatnym albergue - 8€, wygodnie, choć jedno wielkie dormitorium z piętrowymi łóżkami, duży salon, a pomocnik hospitalery pochodzi z Kuby i jest wiecznie uśmiechniętym instruktorem salsy ;).

31.10.2009 Kate Walker

Polecam nocleg w Fonfria.Prywatne albergue. Pralka ,microwave, internet,restauracja.

26.09.2007 Marek

Camino

Etap 26 (Vega de Valcarce - Triacastela (31.6 km)), 146.6 km do Santiago de Compostela Zobacz »

« Hospital Hospital de la Cruz »
» Start » Miasta na Camino » Hospital de la Condesa
mobile.caminodesantiago.pl
2004-2022