Camino de Santiago

» Start » Miasta na Camino » Penacastillo
« Pedrouzo (Arca) Peñaseita »
Penacastillo
Bar Hotel

Komentarze

Albergue de peregrinos La Santa Cruz - jedno z najlepszych miejsc na Camino. Polecam. PS. Już trzy koty. Ponadto pianino, gitara i akordeon ;)

28.04.2018 Mariusz

Albergue u Nieves cudowne! Idąc trasa jest to drugie w kolejności albergue w st Cruz, trzeba odbić w lewo (są znaki) od trasy. Market o którym pisała Niezgodka to Eroski

04.08.2017 MartiMoni

Potwierdzam komentarz Niezgódki, albergue prowadzi Nieves, anioł-kobieta, z rodziną. No i mają dwa koty :D Atmosfera świetna. Wifi w barze naprzeciwko. Drugie albergue jest płatne, mnie odesłano do Nieves, bo było pełne.

14.09.2015 Maria

Bardzo polecam albergue w Santa Cruz (uwaga, są tam dwie!).

22.08.2015 AniaZ

W Santa Cruz de Bezana znajduje się albergue donativo, którą prowadzi fantastyczna hospitalera mówiąca po hiszpańsku, francusku i angielsku. Przepiękne i klimatyczne miejsce, 14 łóżek, wieczorem przepyszna kolacja, do której wspólnie nakrywają pielgrzymi, rano śniadanie. Naprzeciwko bar. Moim zdaniem najlepsze albergue na całym Camino del Norte, tutaj też zostawiliśmy swoje największe donativo, bo warto, aby takie miejsca funkcjonowały. W alberdze znajduje się wirówka, sznurki na pranie, stoliki i ławki do siedzenia w małym ogródku za albergą, oprócz tego pianino, gitara, mały salonik, jadalnia, wspólna sypialnia na piętrze. Wieczorem hospitalera bardzo szczegółowo tłumaczy dalszą drogę i mówi, co warto zobaczyć w Santillana del Mar oraz w Comillas. Aby dojść do albergii, trzeba skręcić w lewo na rondzie, przy którym znajduje się duży supermarket.

14.09.2014 Niezgódka

Camino

Etap 13 (Santander - Santillana del Mar (34.5 km)), 527 km do Santiago de Compostela Zobacz »

« Pedrouzo (Arca) Peñaseita »
» Start » Miasta na Camino » Penacastillo
mobile.caminodesantiago.pl
2004-2022