Camino de Santiago

» Start » Miasta na Camino » Pinera
« Pieros Pineres de Pria »
Pinera
Albergue Bar Sklep

Albergue

municypalne: miejsc 20, klucz w domu María Pilar, cena: donativo

Komentarze

Schronisko w Piniera w dobrym stanie, cena 6e, bardzo duże, ładne pomieszczenie wspólne: książki , gitara, gry planszowe, hospitaleros mówiący po ang. Brak kuchni, do dyspozycji czajnik, kawa i herbata po 0,5e do kupienia, w ofercie za 8e kolacja - sałatka, danie główne i deser, z winem towarzyszącym jedzeniu. Możliwość zakupienia innych trunków u hospitaleros. Sklep 10min od albergue-na poczatku miasteczka, otwarty do 21:00. Minimarket.

30.10.2018 Podróżnik

Schronisko totalnie skomercjalizowane-pierwsze po wejściu to cennik 6€ nocleg,3€ shower,1,5€ kawa ,6€ wino itd.a gdy spytaĺem o pluskwy,to z nieszczerym uśmiechem sympatyczny hospitalero odpowiedział,że nikt im nie zgłaszał jak dotąd...można rozbić namiot poe kościołem,lub na plaży 2 km dalej...

08.08.2018 Paweł

Obecnie nie donativo lecz cena 5EUR. Skorzystałem z płatnego posiłku. Ktoś zapytał o wino (standard na Camino) na co prowadzący odpowiedział, że nie ma ale ma piwo w puszkach. Następnego dnia kazał sobie zapłacić dodatkowo za to piwo. Czyli taki arabski styl ;) Cholernie zimno. Jedynie pokój "jadalnia" był ciepły. Termometr na śpiworze mam od 15 stopni - było poza skalą.

28.04.2018 Mariusz

Albergue odnowiona! Warto tutaj odpocząć. Za 6 e hospitalera przygotowuje wieczorny posiłek dla pielgrzymow trzeba potwiedzieć do 18.00. Kuchnia wyposażona . Czysto ! JEST WIFI Brak poduszek. Warto się tu zatrzymać.

09.08.2017 Joanna, Wojtek Marysia

Albergue został ODNOWIONY. Są nowe łóżka (30), jest kuchnia, szafki na klucz, po 2 niepodzielone prysznice dla każdej płci, wifi, oplata 5€, która hospitalierka pobiera kiedy uzbiera się parę osób (trzeba do niej zadzwonić a nie szukać nikogo w wiosce). Sklep należy odwiedzić przed albergue, oszczędzi nam to wracanie się do początku wioski (dobre zaopatrzenie i niskie ceny!). Pralka zepsuta, jest stanowisko do prania ręcznego. Blisko bardzo ciekawa plaża.

02.08.2017 Gabs

Byłem w październiku 2015 i pogryzly mnie tu pchły. Koleżankę pogryzly pluskwy. Nie mowie za to Albergue jest spalone, bo poza tym miało swoje plusy, ale warto przed noclegiem spytać hospitaliere czy coś się robi w tym Albergue by walczyć z insektami. W kuchni tylko mikrofala, w sklepie nic co można włożyć do mikrofali.. Taki urok Camino :)

07.10.2015 Tomek

jest sklep :)

19.08.2014 asia ef.

Mnie tam jednak coś w nocy pogryzło..., ale pewnie w każdym albergue znajdzie się jakieś robactwo; też zamówiłam sobie z kolegą jedzonko na początku miejscowości u hospitaliery, bo w niedzielę alternatywy brak, a na miejscu Beaty i reszty - to normalne że wszędzie na trasie menu dla pelegrinos duże, ale dzielić się nie pozwalają, ale można sobie jakoś poradzić, ja byłam głodna jak wilk i zjadłam prawie wszystko, ale koledze bez problemu zapakowali resztki, tak samo jedzący przed nami Niemcy, wzieli sobie połowe obiadku, które na drugi dzień odgrzewali i nie było problemu... :) , a sama jadalnia klimatyczna - mały pokoik pełen wszystkiego ;)

23.08.2013 Monika

Albergue w porządku,w miarę czysto,mikrofalówka,miejsce do prania,duży dziedziniec z ławami do wypoczynku.Opłata u Pilar,ale równie dobrze może być darmowe,bo nikt tam niczego nie pilnuje,klucz odbiera pierwsza osoba u Pilar,a zostawia ostatnia w skrzynce na listy-menu u Pilar dobre,8 euro,ale zmroziła nas podczas jedzenia protestami,że nie można się nim dzielić..?!(zamówilismy 2 menu na 3 osoby-jak dla nas,to i tak było za wiele jedzenia)

14.08.2013 Paweł Basia i Beata

Polecam omijać to schronisko ... byłem w nim pierwszy razem z jakąś Niemką. Nie posprzątane w łazience, latają tam chmary much i nie dają w spokoju jeść i spać. Mikrofalówka jest ale brak jakiegokolwiek talerza by coś podgrzać, zresztą po otwarciu drzwiczek odeszła mi ochota na jedzenie

19.07.2013 Rob

Donativo? chyba tylko w teorii... znów chcieli 5 euro, więc z troski o nasz budżet wzięliśmy pieczątkę i trzeba było iść dalej.

25.06.2013 Piotr Rzeszów

Piñera, cena: donativo. Klucz i sello pobiera sie w domu/kawiarni. Miejsce bardzo brudne, odrzucajace. Samo albergue w starej szkole lepsze, ale mimo to nie zachecilo nas, aby pozostac. Na poczatku miejscowosci sklep.

13.08.2012 mroov

Hałas pędzących drogą tuż pod oknami szkoły samochodów zakłóca nocny wypoczynek. Warunki ogólnie dobre.

28.09.2011 Haga

Jedzenie u hospitaliery należy zamówić z co najmniej godzinnym wyprzedzeniem. Gdy nie ma miejsc można nocować na podłodze, tylko trzeba liczyć się z gryzącymi robakami (nie wiem co to było, ale przez tydzień miałam czerwone kropki na całym ciele)

07.09.2011 Emilia

Hałas dobiegający z drogi nie był problemem porównując z próbą lokalnego zespołu trwającą do 22 w drugiej połowie szkoły. Cena - wciąż donativo.

11.07.2011 kuba

Ciekawostka: hospitalera Pilar i jej mąż zbierają długopisy z różnych krajów. Jeśli ktoś ma długopis z jakimś polskim nadrukiem bedą bardzo wdzięczni gdy się z nimi wymieni :) W zamian dają długopisik z nadrukiem ich albergue. Albergue ok!

29.07.2010 Tomasz

Sklep po lewej stronie podczas przekraczania drogi krajowej. Klucz i rejestracja w kawiarnia po trasie.

26.07.2010 Krzysztof

5 euro - duży hałas, brak kuchni, ale poza tym w porządku.

22.06.2010 Raskolnikow

Pinera - albergue -donativo, Klucz, rejestracja i sello w domu po trasie oznakowanym klucz z napisem Albergue. Samo albergue dużo dalej przy kościele tuż przy drodze N-634 - duży hałas, 20 miejsc. Brak sklepów, jedzenie można zamówić u hospitalery.

12.08.2008 Od Macieja

Camino

Etap 25 (Luarca - La Caridad (27.9 km)), 229.5 km do Santiago de Compostela Zobacz »

« Pieros Pineres de Pria »
» Start » Miasta na Camino » Pinera
mobile.caminodesantiago.pl
2004-2022