Camino de Santiago

» Start » Miasta na Camino » Ruitelan
« Ruesta Sabugo »
Ruitelan
mieszk. 40 wys. 690 m.n.p.m. Albergue Fontanna Sklep

Refugio: 35 miejsc, prysznic i wc, cena: 4€, dobre opinie, anglojęzyczne, wieczorny posiłek 6€, śniadanie 2€, oferuje również homeopatię i masaż Shiatsu(!), jest tu też bar (również artykuły żywnościowe).
Warto tu zobaczyć kościół San Juan Bautista - XVw., kamienne sklepienie, oraz Ermita de San Froilan - znaki pokazują miejsce, w którym San Froilan - jeden z patronów Leon - spędził noc w trakcie której wilki zjadały jego osła.

Komentarze

Polecam! Nocleg 5 eur, kolacja 7eur i to naprawdę syta i smaczna! Śniadanie - wreszcie coś więcej niż bagietka i dżem ;), hospitalerzy bardzo przejmowali się czy niczego nam nie brakuje, do tego stopnia, że gdy zostały 2 os. przy stole po śniadaniu, hospitaler zaparzył dla nas cały dzbanek herbaty :) Gdzie indziej o herbacie mogłam z reguły tylko pomarzyć ;) Jedyny minus- brak sklepu.

27.09.2011 MK

Ceny się trochę zmieniły.. 5 euro za nocleg, za śniadanie 3. Jednak za nic nie zamieniłabym się z kimś nocującym gdziekolwiek indziej. Kuchnia wspaniała, atmosfera niesamowita.. czysto, przytulnie, miło, rodzinnie, muzycznie. Proszę się nie zrażać zasadami tam panującymi. Tyle ile życzliwości i niespodzianek nas tam spotkało... :) polecam i pozdrawiam peregrino z Krakowa (na Camino we wrześniu 2007)

30.09.2007 zapominajka

Camino

Etap 26 (Vega de Valcarce - Triacastela (31.6 km)), 161.5 km do Santiago de Compostela Zobacz »

« Ruesta Sabugo »
» Start » Miasta na Camino » Ruitelan
mobile.caminodesantiago.pl
2004-2022