Camino de Santiago

» Start » Miasta na Camino » Seixon
« Sebrayo Semano »
Seixon
Bar

Komentarze

Potwierdzam wspomnianą wcześniej kolację w algergue O Lagoa. Prawdziwa uczta: sałatki, gulasz, żeberka i wiele więcej + wino + deser do wyboru. Prawdziwa wyżerka! A poza tym przyjemne albergue z ogrodem, sklepem na miejscu i barem. 10 euro za łóżko (niektóre łóżka wielkie podwójne), 4 euro za spanie w namiocie. Dotyczy to zarówno tych rozkładających swój namiot, jak i chcących poznać smaki campingu. Właściciele mają rozłożone 3 namioty z dmuchanymi materacami i pościelą. Naprawdę rewelacyjne schronisko!

25.08.2019 Karola

Spałyśmy w w Seixon w albergue O Lagoa. Super!!! Jest kuchnia i ogród!!! Warto wydać jednak 9 euro na kolację. Gospodarz i jego mama przyrządzają wspaniałą ucztę. Nakrywają stół dla wszystkich i podają wszystkie dania. Do tego mnóstwo wina: białe butelkowe i czerwone de la casa. Potem deser - ciasto polane pysznym likierem. Oczywiście jest czysto (poszewki na materace), miło i rodzinnie.

13.09.2018 Kasia

Chodziło mi o Miraz...(4,3km dalej) ale jest już szeroko opisane... potwierdzam 1 czerwca 2013 dalej DONATIVO było (z info za szybą ;) )

25.06.2013 Piotr Rzeszów

Gdzieś tu... plus minus 5km jest świetnie wyglądające albergue prowadzone chyba przez jakieś angielskie towarzystwo... Niestety jak dotarliśmy było za wcześnie i wszystko było zamknięte, ale z tego co zauważyłem nocleg DONATIVO!

25.06.2013 Piotr Rzeszów

Camino

Etap 31 (Baamonde - Sobrado dos Monxes (40 km)), 86.7 km do Santiago de Compostela Zobacz »

« Sebrayo Semano »
» Start » Miasta na Camino » Seixon
mobile.caminodesantiago.pl
2004-2022