Camino de Santiago

» Start » Miasta na Camino » Vilaserío
« Vilarino Vilela »
Vilaserío

Komentarze

Albergue Rte. O Rueiro (prywatne) tuż przy wejściu do miasteczka. Czyste, zadbane, jest pralka i suszarka płatana. 2 pokoje, w każdym około 12 łóżek, w tym łóżka pojedyncze (nie piętrowe). Nie ma kuchni (tylko mikrofala), ale naprzeciwko jest bar.

25.09.2017 Ewa

Alberge municypalne nadal donativo, brak łóżek, jedynie kilka materacy. Niezbyt czyste i mało przyjemne. Brak kuchni. Mimo wszystko jest ciepły prysznic.

14.09.2014 Niezgódka

Albergue donativo. Pani opiekująca się mieszka na przeciwko w niebieskim domku. Pokoje na górze już odgrzybione. Materace (gimnastyczne) i koce nadal aktualne. Zrobione 2 prysznice na górze z nowymi brodzikami i ciepła woda. Na dole ubikacje też ok. W miarę czysto jak na takie warunki. Za to długi sznur do suszenia prania przed albergue. Bar 0,5km wcześniej dobre jedzonko. Przy barze też jest prywatne schronisko.

17.07.2011 Relka

Brak kuchni i naczyń. Kilkanaście materacy i kilka kocy. Spanie na na podłodze w strasznie zagrzybionych i zawilgoconych pokojach na piętrze, parter, była sala gimnastyczna w miarę sucha. Cena donativo ale nie mniej niż 3 euro. W brew pozorom Alberg wypełnia się dość szybko, myślę, że tymi podjeżdżającymi do Negreira. Niemka która napiła się nieprzegotowanej wody, wylądowała w Cee w szpitalu z rozstrojem żołądka. ODRADZAM.

30.07.2010 Krzysztof

Update: sa dwa male rondelki, da sie ugotowac makaron od biedy

21.11.2009 Wojtek

Albergue municypalne w dawnej szkole - donativo. Spanie na materacach, łazienka. Brak kuchni, ale hospitalera udostępnia kuchenkę elektryczną, nie ma garnków. W miejscowości jest bar, nie ma sklepów.

11.06.2009 Luiza i Bartek

Camino

Etap 2 (Negreira - Olveiroa (28.2 km)), 45.5 km do Fisterra Zobacz »

« Vilarino Vilela »
» Start » Miasta na Camino » Vilaserío
mobile.caminodesantiago.pl
2004-2022