Camino de Santiago

» Start » Miasta na Camino » Mosteiro
« Morquintian Murias de Rechivaldo »
Mosteiro
wys. 510 m.n.p.m. Hotel

Most rzymski.

Komentarze

Cd. z jedzeniem i napojami (zacina się przy wyrzuceniu puszek i kanapek) obiecał zawezwać samochód z pieczywem i enpanadą. A Hospitalera pyskata niewyobrażalnie! Mam się udało, bo o niej wcześniej przeczytaliśmy, ale Rumunce, która usiłowała dowiedzieć się czegoś o możliwości zrobienia zakupów, oberwało się okropnie. Oczywiście nie powiedziała o jeżdżącym piekarzu.

18.09.2018 MPG

Uwaga! Albergue w As Seixas jest jak w opisach. Niestety przed dwoma tygodniami zamknięto bar. Pewnie na kulka miesięcy, bo właścicielka oddaliła się, żeby urodzić i podchować dziecko. Pan, który obsługuje automat zjedzeni

18.09.2018 MPG

7-9 km za San Roman de... w miejscowościach z przydomkiem Ferreira są trzy prywatne Albergue z gastronomią. Ja doszedłem do As Seixas do municypialnego Alberque za 6e. Niedaleko bar / restauracja z dobrym jedzeniem prowadzone przez młode małżeństwo. Schronisko obsługuje mała pyskata kobieta, na którą radzę uważać i nie narazić się np. poprzez wejście do części sypialnej bez wyraźnego zezwolenia. Oczywiście tylko język hiszp.

27.06.2018 Grzesiek

zdecydowanie As Seixas municypalny, otwarte od 13,6E piękne miejsce do posiedzenia na fotelach przy "ognisku", 2 pokoje : 6 i 28 osobowe, jedno dla niepełnosprawnych gdzie warto wysłać kogoś kto nie daje spać całej sali - tak udało mi się wpakować Kanadyjczyka, który był zmorą wielu ludzi - on przezadowolony, a ludzie jeszcze bardziej :) pralka, suszarka, duży ogród, kuchnia dobrze wyposażona (brakuje niestety lodówki), piękny budynek z kamieni, czysto, najlepsze łazienki na całej trasie, mało ludzi, większość została w Ponte Ferreira gdzie hospitalero nie pozwolił mi nawet wejść przeczekać deszczu :( choć było ok. 12:30 on już miał z rezerwacji telefonicznych completo więc inni go nie interesowali :( a szkoda bo polecano to miejsce! W As Seixas przyjechał sklep około 15, a około 16 piekarnia z pieczywem i pyszną enpanadą. Automaty z napojami, słodyczami i jakimiś kanapkami. Drugi Alberque zamknięty w środy,tam też jest bar. Jest jeszcze agroturystyka za As Seixas.

12.08.2016 lusia

Polecam nocleg w As Seixas, ciekawy budynek połączenie drewna ze szkłem i kamieniem, bardzo czysto, 2 sale jedna duża, druga 6 osobowa. Cena 6 euro. Niedaleko jest bar gdzie można dobrze zjeść ( polecam caldo galego, zupa) jest w barze wi-fi.

10.01.2016 Jola

Koło Mosteiro w Ponte Ferreira schronisko jest za casa rural. Casa jest niestety bardzo droga ale mówią to dopiero rano. I nie ma wanny w małym pokoju.

01.07.2014 Ania

Z Lugo do As Seixas jest 35 km, potem 30 km do Arzuy i ok. 37 km do Santiago. W tej chwili o shronisku wie więcej osób, bo informacja o nim wisi w alberge w Lugo, ale mimo wszystko nie ma tam tłoku.

24.10.2011 Gosia

W 2010 nocowałem w nowiuteńkim albergue w As Seixas (czyta się as sejczas). Jest tak nowe, że nie było tam ani jednego cudzoziemca, za to Hiszpanów bez liku - zdaje się, że schronisko to nie figurowało w 2010 w żadnym przewodniku poza hiszpańskimi. Bardzo czyste, nowoczesne, fantastyczne prysznice, mała kuchnia, cena 5 euro wliczając papierowe prześcieradło. O 18 przyjechał pod albergue sklepik obwoźny z produktami spożywczymi. Z As Seixas można w jeden dzień dojść do Arzua i następnego do Monte de Gozo, skracając czas przebywania na ruchliwym Camino Frances.

14.01.2011 Artur

Jest sklep i możliwość noclegu w Augas Santas

08.04.2010 Emil

Od tego miejsca aż do Melide nie ma żadnego sklepu ani baru (tak było w 2008 roku) za to przechodzi się blisko elektrowni wiatrowych (słychać jak hałasują).

17.08.2009 marek

Camino

Etap 11 (San Román da Retorta - Melide (30.7 km)), 70.6 km do Santiago de Compostela Zobacz »

« Morquintian Murias de Rechivaldo »
» Start » Miasta na Camino » Mosteiro
mobile.caminodesantiago.pl
2004-2022