Camino de Santiago

Krótkie,ale znaczące Camino

01/2019
Krótkie,ale znaczące Camino

Małgorzata Płonowska Płonowska :: 23.01.2019 09:39
Nowe Refleksje..

    Przyszło dzisiaj do mnie takie pytanie.Po co ja tam właściwie pojechałam?Ja naprawdę jadąc tam, zupełnie nie miałam pojecia, dlaczego tam jadę.Cos mnie przyciągało.Ale wtedy jeszcze dokładnie nie wiedziałam co.

   Dzisiaj wiem juz bardziej.Wtedy to dopiero przeczuwałam.Pojechałam tam po siebie,po siebie prawdziwą,bo już nie wiedziałam kim jestem.Nie rozumiałam juz ani siebie ,ani tego co się działo w moim zyciu.Nie potrafiłam tego ogarnąć.Miałam dość.Miałąm dośc tego,że nie odnajduję swego miejsca w tym świecie,ze wciąż jestem jakaś nieszcześliwa.Że wciąz mi czegos brak.Że świat mnie wciąga w jakieś swoje,obce mi gry,w których nie chcę brac udziału.Chciałam uciec a nie wiedziałam dokąd.I ta droga mnie znalazła.

  Naprawdę byłam tam krotko.Za krótko.Ale wyjazd był nagły,bez przygotowania wielkiego,więc i tak uważam ,że cudem udało mi się to wszystko ogarnąc.Sama bym tego nie dokonała.

   Dotknęłam zaledwie tej drogi.Ale to co ona mi oddała,to jest niezmierzalne.Ze mnie trochę jeszcze cynicznej,krzyczącej wewnetrznie,nie zgadzającej sie na ten świat ,powoli staję sie kims,kto zaczyna ufać i się usmiechac do świata.

 

  


Dodaj komentarz »

Krótkie,ale znaczące Camino

Autor: Małgorzata Płonowska Płonowska
Ostatni wpis: 23.01.2019 09:39
Odwiedziny: 775 (od 30.11.2018)

Archiwum: