Camino de Santiago

Otwarte Ramiona Mojego Camino

02/2015
Otwarte Ramiona Mojego Camino

Tamara Frączkowska :: 13.02.2015 22:55
Camino znaczy przemiana

Kochani, dziękuję za 40 tysięcy otwarć mojego bloga smiley Dziękuję za wszystkie maile i komentarze. Jestem szczęśliwa, że czytacie mojego bloga i dzielicie się ze mną swoimi wrażeniami. Mam nadzieję, że informacje i rady, o które zwracaliście się do mnie były przydatne w czasie Waszej Wędrówki. Moja samotna wędrówka Camino Frances, z Leon do Santiago de Compostela, zmieniła mnie. Na wiele spraw spojrzałam inaczej. Nabrałam dystansu do spraw nieistotnych. Camino zmieniło też moje życie. Dowiedziałam się wiele o świecie i o sobie. Poznałam serdecznych ludzi ze wszystkich kontynentów i serdecznych ludzi, którzy żyją o krok ode mnie heart W moim mieście Elblągu ożyła idea Szlaku Św. Jauba - dzięki Elbląskiemu Klastrowi Turystycznemu, Elbląskiemu PTTK i Parkowi Krajobrazowemu Wysoczyzny Elbląskiej.

Zainspirowało mnie to do kolejnej wędrówki: Pomorskim Szlakiem Św. Jakuba, z Elbląga (gdzie mieszkam) do Koszalina (gdzie się urodziłam). Przede mną piękna, ponad 400 kilometrowa wędrówka - rozłożona na wiele dni. I Św. Jakub na pewno będzie się mną opiekował, tak jak na Camino Frances heart


Komentarze (2): Pokaż/ukryj komentarze »

  • Ewa :: 16.02.2015 13:26 Pani Tamaro, jestem z Trójmiasta i również ide tym szlakiem - Pomorską Drogą Sw. Jakuba. Do tej pory pokonałam odcinek Gdynia-Kołobrzeg. W kwietniu ruszam dalej. Serdecznie pozdrawiam i Buen Camino!
  • Tamara :: 16.02.2015 21:15 O, to już byłaś w Koszalinie, który jest celem mojej wędrówki Pomorskim Szlakiem Św. Jakuba. I raczej Cię nie dogonię :) Ale myślę, że gdzieś się jeszcze spotkamy :) Buen Camino!


Dodaj komentarz »