Camino de Santiago

Otwarte Ramiona Mojego Camino

03/2022
Otwarte Ramiona Mojego Camino

Tamara Frączkowska :: 09.03.2022 18:08
Dziękuję! Ponad 250 tysięcy otwarć!

Dziękuję, bardzo Wam dziękuję za zainteresowanie moim blogiemheart Ponad 250 tysięcy otwarć! Jestem, szczęśliwa, że znajdujecie tu interesujące Was tematy. Z wielką radością czytam wiadomości od Was i chętnie Wam odpowiadam.

Czym jest dla mnie pisanie tego bloga?angel To utrwalenie moich przeżyć i doświadczeń na Camino Frances, Primitivo i Norte. Mam też nadzieję, że te wpisy pomagają Wam przełamać obawy przed wyruszeniem na Camino i, że możecie zaczerpnąć z nich pomocne wskazówkiyes

Czas pandemii zatrzymał mnie w moich caminowych przygodachsad Na szczęście przez moje miasto Elbląg, przebiega Pomorska Droga św. Jakuba. Mogłam więc, w tym pandemicznym okresie, wędrować z muszlą na plecaku w Polsce, w towarzystwie moich wspaniałych współcaminowiczów z Braniewa, Elbląga, Gdańska.

Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się wyruszyć znowu na Camino – tym razem chciałabym wyruszyć na Camino Portugalskieangel Jednak, jak będzie – nie wiadomo. W ostatnich latach świat zaskoczył nas pandemią teraz wojną na Ukrainie – tuż z naszą wschodnią granicą giną ludzie w wojenne pożodze, Więc jak będzie? Tego naprawdę nie wiem. Skupiam się na tym, co najbliżej mnie czyli na Pomorskiej Drodze św. Jakuba i proszę św. Jakuba, żebym mogła jeszcze przejść Camino Portugalskie.

Tymczasem zapraszam Was na kolejne odcinki Drogi, którą przeszłam czyli na Camino del Norte. Wszystkim Buen Camino!


Dodaj komentarz »